RSS feed

Welcome to my digital orienteering map archive!

On this site I will publish maps, courses and route choices from orienteering events I have attended.

Halikko-viesti 14. os. (21/10/2017)
Saturday 21 October 2017
Category: Competition
Äijässuo, Angelniemen Ankkuri, Suomi
Leg 14
NRC Aitovuori (17/10/2017)
Tuesday 17 October 2017
Category: Training
Aitovuori, Suomi
5km
25manna 2. osuus (07/10/2017)
Saturday 7 October 2017
Category: Competition
Botkyrka, Ruotsi
Leg 2
SM-yö (23/09/2017)
Saturday 23 September 2017
Category: Competition
Rotevanvuori, Laihian Luja, Suomi
D21
Yörastit Maatialanharju (20/09/2017)
Wednesday 20 September 2017
Category: Training
Maatialanharju, Rasti-Nokia, Suomi
4km
SM-sprintti D21B1 (17/09/2017)
Sunday 17 September 2017
Category: Competition
Kannelmäki, Helsingin suunnistajat, Suomi
D21B1
SM-sprintti D21K1 (17/09/2017)
Sunday 17 September 2017
Category: Competition
Piian puisto, Helsingin Suunnistajat, Suomi
D21K1
SM-viesti 1. osuus (16/09/2017)
Saturday 16 September 2017
Category: Competition
Kellonummi, Espoon Suunta, Suomi
D21, leg 1
Yökuppi Vihniö-Vuorenharju (12/09/2017)
Tuesday 12 September 2017
Category: Training
Vihniö-Vuorenharju, Hauhon Sisu, Suomi
4km
Yörastit Topintupa (11/09/2017)
Monday 11 September 2017
Category: Training
Topintupa, Tampereen Pyrintö, Suomi
4km
Mikonpäivän sprintti (09/09/2017)
Saturday 9 September 2017
Category: Competition
Tammela, Tampereen Pyrintö, Suomi
D21A
Lahti-suunnistus 2.pv. (06/08/2017)
Sunday 6 August 2017
Category: Competition
Rajajärven suppa, Lahden Suunnistajat -37, Suomi
D21A
Lahti-suunnistus 1.pv. (05/08/2017)
Saturday 5 August 2017
Category: Competition
Santaveräjä, Lahden Suunnistajat -37, Suomi
D21A
FIN5 5. päivä pitkä (15/07/2017)
Saturday 15 July 2017
Category: Competition
Särkänperä, Koovee, Suomi
D21E
FIN5 4. päivä keskimatka (14/07/2017)
Friday 14 July 2017
Category: Competition
Vähä Valkeajärvi, Koovee, Suomi
D21E
FIN5 3. päivä sprintti 2/2 (12/07/2017)
Wednesday 12 July 2017
Category: Competition
Pyynikki, Koovee, Suomi
D21E
FIN5 3. päivä sprintti 1/2 (12/07/2017)
Wednesday 12 July 2017
Category: Competition
Varala, Koovee, Suomi
D21E
FIN5 2. päivä (11/07/2017)
Tuesday 11 July 2017
Category: Competition
Viitapohja, Koovee, Suomi
D21E
FIN5 1. päivä (10/07/2017)
Monday 10 July 2017
Category: Competition
Mäkikylä, Koovee, Suomi
D21E
Keskimatka D21 (09/07/2017)
Sunday 9 July 2017
Category: Training
Vuorijärvi, Suomi
Iltarastit Hakkari (06/07/2017)
Thursday 6 July 2017
Category: Training
Hakkari, Tarpian Suunta, Suomi
4km
Iltarastit Siitama (05/07/2017)
Wednesday 5 July 2017
Category: Training
Siitama, Tampereen Pyrintö, Suomi
4km
Iltarastit Kyötikkälä (04/07/2017)
Tuesday 4 July 2017
Category: Training
Kyötikkälä, Kangasala SK, Suomi
7km
Sprinttiharjoitus Myllylä (02/07/2017)
Sunday 2 July 2017
Category: Training
Myllylä, Rastivarsat, Suomi
D21
Decens-iltapika (28/06/2017)
Wednesday 28 June 2017
Category: Competition
Koirankalliot, Suunta-Sepot, Suomi
D21A
Taitoharjoitus Pukinkalma (25/06/2017)
Sunday 25 June 2017
Category: Training
Pukinkalma, Rastivarsat, Suomi
Iltarastit Kirkasoja (22/06/2017)
Thursday 22 June 2017
Category: Training
Kirkasoja, Kärkölän Kisa-Veikot, Suomi
A-rata
Jukolan viesti 1. osuus (17/06/2017)
Saturday 17 June 2017
Category: Competition
Harpatti, Kalevan Rasti, Suomi
Leg 1
Venlojen viesti 1. osuus (17/06/2017)
Saturday 17 June 2017
Category: Competition
Harpatti, Kalevan Rasti, Suomi
Leg 1
Grano Games keski (11/06/2017)
Sunday 11 June 2017
Category: Competition
Terälahden koulu, Tampereen Pyrintö, Suomi
D21A
Grano Games pitkä (10/06/2017)
Saturday 10 June 2017
Category: Competition
Terälahti, Tampereen Pyrintö, Suomi
D21A
Grano Games sprintti (09/06/2017)
Friday 9 June 2017
Category: Competition
Järvensivu, Tampereen Pyrintö, Suomi
D21A
Iltarastit Hervantajärvi (07/06/2017)
Wednesday 7 June 2017
Category: Training
Hervantajärvi, Suomi
7km
AM-keskimatka (04/06/2017)
Sunday 4 June 2017
Category: Competition
Kopsuo, Asikkalan Raikas, Suomi
D21
Taitoharjoitus Pukkamäki (03/06/2017)
Saturday 3 June 2017
Category: Training
Pukkamäki, Suomi
Uusintajuoksu SM-finaali (01/06/2017)
Thursday 1 June 2017
Category: Training
Vuorijärvi, Suomi
Uusintajuoksu SM-karsinta (01/06/2017)
Thursday 1 June 2017
Category: Training
Sudenpesänvuori, Suomi
Iltarastit Äkönmaa (31/05/2017)
Wednesday 31 May 2017
Category: Training
Äkönmaa, Suomi
4,5 km
Prisma-rastit D21E (27/05/2017)
Saturday 27 May 2017
Category: Competition
Iloittu, Hiisirasti, Suomi
D21E
Prisma-sprintti (25/05/2017)
Thursday 25 May 2017
Category: Competition
Mäntynummi, Hiidenkiertäjät, Suomi
D21E
SM-keskimatka B2-finaali (21/05/2017)
Sunday 21 May 2017
Category: Competition
Vuorijärvi, Kangasala SK, Suomi
D21B2
SM-keskimatka karsinta (21/05/2017)
Sunday 21 May 2017
Category: Competition
Sudenpesänvuori, Kangasala SK, Suomi
D21K3
Iltarastit Kauppi (17/05/2017)
Wednesday 17 May 2017
Category: Training
Kauppi, Tampereen Pyrintö, Suomi
4,5 km
Hollola-rastit D21A (14/05/2017)
Sunday 14 May 2017
Category: Competition
Tiirismaa, Hollolan Urheilijat -46, Suomi
D21A
Rastinotto Sammalisto (13/05/2017)
Saturday 13 May 2017
Category: Training
Sammalisto, Suomi
FinnSpring D21EB (23/04/2017)
Sunday 23 April 2017
Category: Competition
Kukonharja, MS Parma, Suomi
D21EB
Kuukauden treeni 01/2014 (21/04/2017)
Friday 21 April 2017
Category: Training
Pariisi, Suomi
Iltarastit Mukkula (18/04/2017)
Tuesday 18 April 2017
Category: Training
Mukkula, Lahden Suunnistajat -37, Suomi
A-rata
Siljarastit (16/04/2017)
Sunday 16 April 2017
Category: Competition
Sattela, Paimion Rasti, Suomi
D21A1
Sprinttiharjoitus Järvelä (13/04/2017)
Thursday 13 April 2017
Category: Training
Järvelä, Kärkölän Kisa-Veikot, Suomi
A-rata
Taitoharjoitus uralla (13/04/2017)
Thursday 13 April 2017
Category: Training
Pariisi, Suomi
Yökuppi Kirkasoja (12/04/2017)
Wednesday 12 April 2017
Category: Training
Kirkasoja, Hapardi, Suomi
A-rata
Stadisprintti (08/04/2017)
Saturday 8 April 2017
Category: Competition
Sinebrychoffin puisto, Rasti-Jyry, Suomi
D21
Talvirastit Pirkkahalli (18/02/2017)
Saturday 18 February 2017
Category: Training
Pirkkahalli, KooVee, Suomi
7km
Väyläharjoitus Pariisi (12/02/2017)
Sunday 12 February 2017
Category: Training
Pariisi, Rastivarsat, Suomi
Leiripäivän sprintti B (05/02/2017)
Sunday 5 February 2017
Category: Training
Rautkallio, Rastivarsat, Suomi
B-rata
Leiripäivän sprintti A (05/02/2017)
Sunday 5 February 2017
Category: Training
Rautkallio, Rastivarsat, Suomi
A-rata
Taitoharjoitus Tynnyrmäki (28/01/2017)
Saturday 28 January 2017
Category: Training
Tynnyrmäki, Rastivarsat, Suomi
D21A
Kuukauden treeni 01/17 (22/01/2017)
Sunday 22 January 2017
Category: Training
Seinäkallio, Rastivarsat, Suomi
Päiväleirin rogaining (15/01/2017)
Sunday 15 January 2017
Category: Training
Pajulahti, Rastivarsat, Suomi