RSS feed

Welcome to my digital orienteering map archive!

On this site I will publish maps, courses and route choices from orienteering events I have attended.

AM-sprintti (15/08/2018)
Wednesday 15 August 2018
Category: Competition
Jamppa, Järvenpään Palo, Suomi
D18
Iltarastit (13/08/2018)
Monday 13 August 2018
Category: Training
Kiiliö, Rastivarsat, Suomi
A
AM-pitkä (11/08/2018)
Saturday 11 August 2018
Category: Competition
Valkea-Mustajärvi, Lammin Säkiä, Suomi
D18
Iltarastit (30/07/2018)
Monday 30 July 2018
Category: Training
Kärmekallio, Rastivarsat, Suomi
A
LS-37 iltarastit (29/07/2018)
Sunday 29 July 2018
Category: Training
Hälvälä, Lahden Suunnistajat -37, Suomi
B
Iltarastit (16/07/2018)
Monday 16 July 2018
Category: Training
Hiitelä, Rastivarsat, Suomi
A
Iltarastit (09/07/2018)
Monday 9 July 2018
Category: Training
Niinikoski, Rastivarsat, Suomi
A
Kainuun Rastiviikko 4pv. (06/07/2018)
Friday 6 July 2018
Category: Competition
Pekastinvaara, Kajaanin Suunnistajat, Suomi
D18E
Kainuun Rastiviikko 3pv. (05/07/2018)
Thursday 5 July 2018
Category: Competition
Pahavaara, Kajaanin Suunnistajat, Suomi
D18E
Jymyrastit (04/07/2018)
Wednesday 4 July 2018
Category: Competition
Katinkulta, Sotkamon Jymy, Suomi
A
Kainuun Rastiviikko 2pv. (03/07/2018)
Tuesday 3 July 2018
Category: Competition
Valjus, Kajaanin Suunnistajat, Suomi
D18E
Virhettä virheen perään...
Kainuun Rastiviikko 1pv. (01/07/2018)
Sunday 1 July 2018
Category: Competition
Sammakkolammentie, Kajaanin Suunnistajat, Suomi
D18E
Lahti-Hollola Jukola 2018 (16/06/2018)
Saturday 16 June 2018
Category: Competition
Hälvälä, Lahden Suunnistajat -37, Hollolan Urheilijat -46, Suomi
Jukolan Viesti, leg 1 os.
Lahti-Hollola Jukola 2018 (16/06/2018)
Saturday 16 June 2018
Category: Competition
Hälvälä, Lahden Suunnistajat -37, Hollolan Urheilijat -46, Suomi
Venlojen viesti, leg 4 os.
Grano Games pitkä matka (10/06/2018)
Sunday 10 June 2018
Category: Competition
Pinsiö, Tampereen Pyrintö, Suomi
D18
Grano Games keskimatka (09/06/2018)
Saturday 9 June 2018
Category: Competition
Puuvuori, Tampereen Pyrintö, Suomi
D18
Grano Games sprintti (08/06/2018)
Friday 8 June 2018
Category: Competition
Osmonpuisto, Tampereen Pyrintö, Suomi
D18
SM-sprinttiviesti (27/05/2018)
Sunday 27 May 2018
Category: Competition
Aurinkomäki, Keravan Urheilijat, Suomi
HD18
SM-keskimatka, A-finaali (26/05/2018)
Saturday 26 May 2018
Category: Competition
Halisenromput, Kouvolan Suunnistajat, Suomi
D18
SM-keskimatka, karsinta (26/05/2018)
Saturday 26 May 2018
Category: Competition
Hunkerinromput, Kouvolan Suunnistajat, Suomi
D18K1
AM-keskimatka (23/05/2018)
Wednesday 23 May 2018
Category: Competition
Nallejärvi, Kärkölän Kisa-Veikot, Suomi
D18
Iltarastit (21/05/2018)
Monday 21 May 2018
Category: Training
Vihattu, Rastivarsat, Suomi
A
Jukolatreeni (16/05/2018)
Wednesday 16 May 2018
Category: Training
Rajajärven suppa, Lahden Suunnistajat -37, Hollolan Urheilijat -46, Suomi
Sama treeni uudelleen, mutta rastit tällä kertaa oikeassa järjestyksessä.
Iltarastit (14/05/2018)
Monday 14 May 2018
Category: Training
Pukinkalma, Rastivarsat, Suomi
A
Jukolaharjoitus (11/05/2018)
Friday 11 May 2018
Category: Training
Rajajärven suppa, Lahden Suunnistajat -37, Hollolan Urheilijat -46, Suomi
Prisma-rastit (10/05/2018)
Thursday 10 May 2018
Category: Competition
Keräkankare, Hiidenkiertäjä, Suomi
D18
PH-iltarastit (08/05/2018)
Tuesday 8 May 2018
Category: Training
Jalkaranta, Lahden Suunnistajat -37, Suomi
A
Iltarastit (07/05/2018)
Monday 7 May 2018
Category: Training
Seinäkallio, Rastivarsat, Suomi
B
Yökuppi 3/18 (02/05/2018)
Wednesday 2 May 2018
Category: Training
Kukonharju, Yökuppi, Suomi
B-rata
10mila 2018 (28/04/2018)
Saturday 28 April 2018
Category: Competition
Nynäshamn, IFK Enskede, Ruotsi
Tvåmila, leg 2.
Orimattilan Iltarastit (23/04/2018)
Monday 23 April 2018
Category: Training
Jymylinna, Rastivarsat, Suomi
A
FinnSpring 2018 (21/04/2018)
Saturday 21 April 2018
Category: Competition
Korpilampi, Espoon Akilles, Suomi
D18E
Yökuppi 1/18 (18/04/2018)
Wednesday 18 April 2018
Category: Competition
Kukonkoivu, Kristian Leppänen, Suomi
B
Helsinki City-O (08/04/2018)
Sunday 8 April 2018
Category: Competition
Meilahti, Helsinki City-O, Suomi
15km
Åland 2-dagars (02/04/2018)
Monday 2 April 2018
Category: Competition
Kasberget, IF Åland, Tampereen Pyrintö, Ahvenanmaa
D18
Åland 2-dagars (01/04/2018)
Sunday 1 April 2018
Category: Competition
Pettböle, Tampereen Pyrintö, Ahvenanmaa
D18
Åland natt, päiväviesti (31/03/2018)
Saturday 31 March 2018
Category: Competition
Björnhuvud, Tampereen Pyrintö, Ahvenanmaa
Kevätleiri, suunta + rastinotto (31/03/2018)
Saturday 31 March 2018
Category: Training
Båtmansberget, Tampereen Pyrintö, Ahvenanmaa
Kevätleiri, rinnerastit ja viuhkat (30/03/2018)
Friday 30 March 2018
Category: Training
Solbacka, Tampereen Pyrintö, Ahvenanmaa
Korttelikuppi 1/18 (10/01/2018)
Wednesday 10 January 2018
Category: Competition
Vierumäki, Stefano Raus, Suomi
B