RSS feed

Welcome to my digital orienteering map archive!

On this site I will publish maps, courses and route choices from orienteering events I have attended.

Rava 40 v juhlailtarastit (30/07/2018)
Monday 30 July 2018
Käärmekallio, Rava, Suomi
A
Iltarastit (16/07/2018)
Monday 16 July 2018
Hiitelä, Rava, Suomi
A
Iltarastit (09/07/2018)
Monday 9 July 2018
Niinikoski, Rava, Suomi
a
Välipäivän treeni (02/07/2018)
Monday 2 July 2018
Padanpohjat, Suomi
PH-iltarastit (26/06/2018)
Tuesday 26 June 2018
Pesäkallio, LS37, Suomi
A
Iltarastit (25/06/2018)
Monday 25 June 2018
Tuhkurinjärvi, Rava, Suomi
A
Iltarastit (11/06/2018)
Monday 11 June 2018
Rahametsä, Rava, Suomi
A
Jukola-harjoitus 7 (03/06/2018)
Sunday 3 June 2018
Rahametsä, Rava, Suomi
Iltarastit (21/05/2018)
Monday 21 May 2018
Vihattu, Rava, Suomi
A
Jukola-treeni (16/05/2018)
Wednesday 16 May 2018
Rajajärven suppa, Rava, Suomi
Iltarastit (14/05/2018)
Monday 14 May 2018
Pukinkalma, Rava, Suomi
A
Iltarastit (07/05/2018)
Monday 7 May 2018
Seinäkallio, RaVa, Suomi
B
Yökuppi 3/18 (02/05/2018)
Wednesday 2 May 2018
Kukkolanharju, Yökuppi, Suomi
B
Iltarastit (30/04/2018)
Monday 30 April 2018
Jursala, RaVa, Suomi
A
Yokuppi 2/18 (25/04/2018)
Wednesday 25 April 2018
Antaveräjä, Yökuppi, Suomi
B
Yökuppi 1/18 (18/04/2018)
Wednesday 18 April 2018
Kukonkoivu, Yökuppi, Suomi
A
Iltarastit (16/04/2018)
Monday 16 April 2018
Kankaanmäki, Rava, Suomi
A
Korttelikuppi Heinola A (21/03/2018)
Wednesday 21 March 2018
Heinola, Yökuppi, Suomi
A
Korttelikuppi 8/18 (14/03/2018)
Wednesday 14 March 2018
Nastola, Yökuppi, Suomi
A
Korttelikuppi 6/18 (21/02/2018)
Wednesday 21 February 2018
Mäntsälä keskusta, Yökuppi, Suomi
A
Sprinttipäivä Pasila veto 2 (18/02/2018)
Sunday 18 February 2018
Pasila, HS, Suomi
Sprinttipäivä Pasila veto 1 (18/02/2018)
Sunday 18 February 2018
Pasila, HS, Suomi
Sprinttipäivä Tukkutori veto 2 (18/02/2018)
Sunday 18 February 2018
Pasila, HS, Suomi
Sprinttipäivä Tukkutori veto1 (18/02/2018)
Sunday 18 February 2018
Tukkutori, HS, Suomi
Korttelikuppi 2/2018 (17/01/2018)
Wednesday 17 January 2018
Salpakangas, Yökuppi, Suomi
a
Loppiaisrogaining 2018 (06/01/2018)
Saturday 6 January 2018
Karuby-Kylpylä-Harvs, Rasti-Jyry, Suomi
8h