RSS feed

Welcome to my digital orienteering map archive!

On this site I will publish maps, courses and route choices from orienteering events I have attended.

Yökuppi 11/17 (18/10/2017)
Wednesday 18 October 2017
Vihattu, Yökuppi, Suomi
A1
Yökuppi 10/17 (11/10/2017)
Wednesday 11 October 2017
Muterlampi, Yökuppi, Suomi
A
Yökuppi 9/17 (04/10/2017)
Wednesday 4 October 2017
Turranmetsä, Yökuppi, SUomi
A
Yökuppi  7/17 (20/09/2017)
Wednesday 20 September 2017
Teikarinmäki, Yökuppi, Suomi
A1
Yökuppi 6/17 (13/09/2017)
Wednesday 13 September 2017
Umpankulma, Yökuppi, Suomi
A
Iltarastit (11/09/2017)
Monday 11 September 2017
Tynnyrmäki, Rava, Suomi
A
Yökuppi 5/17 (06/09/2017)
Wednesday 6 September 2017
Lakeakallio, Yökuppi, Suomi
A
Iltarastit Sammalisto (04/09/2017)
Monday 4 September 2017
Sammalisto, Rava, Suomi
A
Yökupi 4/17 (30/08/2017)
Wednesday 30 August 2017
Sairakkala, Yökuppi, Suomi
A
Iltarastit Nikkijärvi (28/08/2017)
Monday 28 August 2017
Nikkijärvi 2, Rava, Suomi
A
Iltarastit (21/08/2017)
Monday 21 August 2017
Pukkamäki, Rava, Suomi
E
Iltarastit Kiiliö (14/08/2017)
Monday 14 August 2017
Kiiliö, Rava, Suomi
A
Iltarastit (07/08/2017)
Monday 7 August 2017
Keituri, Rava, Suomi
A
Iltarastit Korpihoilo B (31/07/2017)
Monday 31 July 2017
Korpihoilo, Rava, Suomi
B
Suotreeni Mieliäissuo (26/07/2017)
Wednesday 26 July 2017
Mieliäissuo (Pullautus), Make, Suomi
Pukinkalma viestiharkka (07/06/2017)
Wednesday 7 June 2017
Pukinkalma, rava, Suomi
AP
Taitoharkka  (31/05/2017)
Wednesday 31 May 2017
Pukkamäki, RaVa, Suomi
Pitkä 1
LS37:n iltarastit Rautakorpi (09/05/2017)
Tuesday 9 May 2017
Rautakorpi, LS37, Suomi
C
Maken maili (08/05/2017)
Monday 8 May 2017
Seinäkallio, RaVa, Suomi
B
KKV:n iltarastit Järvelä sprintti  (13/04/2017)
Thursday 13 April 2017
Järvelä, KKV, Suomi
A
Sprinttipäivä iltapäivä (18/03/2017)
Saturday 18 March 2017
Ruoholahti kanava, HS, Suomi
Elit-H
Korttelikuppi Villähde (15/03/2017)
Wednesday 15 March 2017
Villähde, Yökuppi, Suiomi
A
Korttelikuppi (08/03/2017)
Wednesday 8 March 2017
Pasola, Yökuppi, Suomi
B
Kuukaudentreeni 01/17 (22/01/2017)
Sunday 22 January 2017
Seinäkallio, Rastivarsat, Suomi
Pajulahti päiväleiri 1 (15/01/2017)
Sunday 15 January 2017
PAjulahti, Rastivarsat, Suomi
Väylä Play de la Americasissa by Milla (09/01/2017)
Monday 9 January 2017
Turistikartta Playa de la Americas, Milla, Espanja
Oma
Väyläsuunnistus synttäriaamuna :)