RSS kanál

Welcome to my digital orienteering map archive!

On this site I will publish maps, courses and route choices from orienteering events I have attended.

Taitoharjoitus Makkarajärvi (05.12.2019)
Čtvrtek 5 prosinec 2019
Kategorie: Training
Makkarajärvi, KooVee, Suomi
Talvirastit Vuorentausta (30.11.2019)
Sobota 30 listopad 2019
Kategorie: Training
Vuorentausta, Epilän Esa, Suomi
7km
Yöharjoitus Sammalisto (26.10.2019)
Sobota 26 říjen 2019
Kategorie: Training
Sammalisto, Suomi
A-rata
SM-erikoispitkä (20.10.2019)
Neděle 20 říjen 2019
Kategorie: Competition
Hakunila - Nybygget, Pihkaniskat, Suomi
D21
Taitoharjoitus Kintulammi (15.10.2019)
Úterý 15 říjen 2019
Kategorie: Training
Kintulammi, Tampereen Pyrintö, Suomi
A
25manna (12.10.2019)
Sobota 12 říjen 2019
Kategorie: Competition
Ruotsi
Úsek 6
SM-yö (28.09.2019)
Sobota 28 září 2019
Kategorie: Competition
Paljakka, Jämsän Retkiveikot, Suomi
D21
Yöharjoitus Niihama (24.09.2019)
Úterý 24 září 2019
Kategorie: Training
Niihama, Tampereen Pyrintö, Suomi
SM-sprintti D21B1 (22.09.2019)
Neděle 22 září 2019
Kategorie: Competition
Kehräämö, Lounais-Hämeen Rasti, Loimaan Jankko, Punkalaitume, Suomi
D21B1
SM-sprintti D21K2 (22.09.2019)
Neděle 22 září 2019
Kategorie: Competition
Linikkala, Lounais-Hämeen Rasti, Loimaan Jankko, Punkalaitume, Suomi
D21K2
SM-viesti 1. osuus (21.09.2019)
Sobota 21 září 2019
Kategorie: Competition
Saarnavuori, Liedon Parma & Mynämäen Suunnistajat -52, Suomi
D21, úsek 1
Sprinttiharjoitus Hatanpää (19.09.2019)
Čtvrtek 19 září 2019
Kategorie: Training
Hatanpää, Tampereen Pyrintö, Suomi
B
Sprinttiharjoitus Kangasala (12.09.2019)
Čtvrtek 12 září 2019
Kategorie: Training
Kangasala, Kangasala SK, Suomi
Sprinttiharjoitus Kangasala (12.09.2019)
Čtvrtek 12 září 2019
Kategorie: Training
Kangasala, Kangasala SK, Suomi
Yörastit Haralanharju (09.09.2019)
Pondělí 9 září 2019
Kategorie: Training
Haralanharju, Kangasala SK, Suomi
4km
SM-pitkä A-finaali (08.09.2019)
Neděle 8 září 2019
Kategorie: Competition
Långsjö Kutsjö, OK Raseborh, Hiidenkiertäjät, Fiskarin Urheilijat , Suomi
D21
SM-pitkä karsinta (07.09.2019)
Sobota 7 září 2019
Kategorie: Competition
Soila, OK Raseborh, Hiidenkiertäjät, Fiskarin Urheilijat , Suomi
D21K2
Jyvässprintti (31.08.2019)
Sobota 31 srpen 2019
Kategorie: Competition
Pupuhuhta, Suunta Jyväskylä, Suomi
D21
Taitoharjoitus Ponsa (29.08.2019)
Čtvrtek 29 srpen 2019
Kategorie: Training
Ponsa, Kangasala SK, Suomi
AM-pitkä (17.08.2019)
Sobota 17 srpen 2019
Kategorie: Competition
Mahnala, Kyrös-Rasti, Suomi
D21A
Taitoharjoitus Neevuori (15.08.2019)
Čtvrtek 15 srpen 2019
Kategorie: Training
Neevuori, Koovee, Suomi
7km
Iltarastit Hankavuori (12.08.2019)
Pondělí 12 srpen 2019
Kategorie: Training
Hankavuori, Kangasala SK, Suomi
7km
Reserviaika 2 (08.08.2019)
Čtvrtek 8 srpen 2019
Kategorie: Training
Terälahti, Tampereen Pyrintö, Suomi
Reserviaika 1 (08.08.2019)
Čtvrtek 8 srpen 2019
Kategorie: Training
Terälahti, Tampereen Pyrintö, Suomi
Taitoharjoitus Iso-Ylläs (01.08.2019)
Čtvrtek 1 srpen 2019
Kategorie: Training
Iso-Ylläs Länsiraja, Ylläksen rasti, Suomi
A-rata
Polttarisuunnistus (06.07.2019)
Sobota 6 červenec 2019
Kategorie: Training
Pariisi, Eveliina, Suomi
SM-keskimatka D21B1 (29.06.2019)
Sobota 29 červen 2019
Kategorie: Competition
Raiskiovaara, Pudasjärven Urheilijat, Taivalkosken Kuohu, Suomi
D21B1
SM-keskimatka D21K3 (29.06.2019)
Sobota 29 červen 2019
Kategorie: Competition
Välivaara, Pudasjärven Urheilijat, Taivalkosken Kuohu, Suomi
D21K3
Jukola 2. osuus (15.06.2019)
Sobota 15 červen 2019
Kategorie: Competition
Valkeisvuori, Kangasala SK, Suomi
Jukola, úsek 2
Venlat 4. osuus (15.06.2019)
Sobota 15 červen 2019
Kategorie: Competition
Valkeisvuori, Kangasala SK, Suomi
Venlat, úsek 4
AM-keskimatka (11.06.2019)
Úterý 11 červen 2019
Kategorie: Competition
Hepo-oja, Epilän Esa, Suomi
D21
Helsinki O-Games pitkä (09.06.2019)
Neděle 9 červen 2019
Kategorie: Competition
Kurjolampi, Helsingin Suunnistajat, Suomi
D21E
Helsinki O-Games keskimatka (08.06.2019)
Sobota 8 červen 2019
Kategorie: Competition
Ruuhilampi, Helsingin Suunnistajat, Suomi
D21E
Prisma-rastit (30.05.2019)
Čtvrtek 30 květen 2019
Kategorie: Competition
Pyrkylännummi, Hiidenkiertäjät, Suomi
D21EB
Medilaser-viesti 1. osuus (25.05.2019)
Sobota 25 květen 2019
Kategorie: Competition
Kihlokankaanvuori, Anttolan Urheilijat, Suomi
D21, úsek 1
Iltarastit Julkujärvi (20.05.2019)
Pondělí 20 květen 2019
Kategorie: Training
Julkujärvi, Epilän Esa, Suomi
5km
Sprinttinäyttökilpailu (18.05.2019)
Sobota 18 květen 2019
Kategorie: Competition
Tarvonsaari, Rasti-Lukko, Suomi
W21
Hakan keskimatka (11.05.2019)
Sobota 11 květen 2019
Kategorie: Competition
Mustikkavuori, Valkeakosken Haka, Suomi
D21A
Jukolaharjoitus Ponsa (04.05.2019)
Sobota 4 květen 2019
Kategorie: Training
Ponsa, Kangasala SK, Suomi
Jukolaharjoitus Majaalahti (04.05.2019)
Sobota 4 květen 2019
Kategorie: Training
Majaalahti, Kangasala SK, Suomi
Iltarastit Kyötikkälä (29.04.2019)
Pondělí 29 duben 2019
Kategorie: Training
Kyötikkälä, Kangasala SK, Suomi
7km
10mila 5. osuus (27.04.2019)
Sobota 27 duben 2019
Kategorie: Competition
Glimåkra, Ruotsi
Damer, úsek 5
Viestiharjoitus Julkujärvi (23.04.2019)
Úterý 23 duben 2019
Kategorie: Training
Puuvuori - Topin tupa, Suomi
FinnSpring-viesti (21.04.2019)
Neděle 21 duben 2019
Kategorie: Competition
Kallisuo, Paimion Rasti, Suomi
D21, úsek 2
FinnSpring (20.04.2019)
Sobota 20 duben 2019
Kategorie: Competition
Suojala - Järvenkylä, Paimion Rasti, Suomi
D21E
Ankkurirastit D21E (14.04.2019)
Neděle 14 duben 2019
Kategorie: Competition
Märy-Laukassuo, Angelniemen Ankkuri, Suomi
D21E
Kevätyönviesti 2. osuus (12.04.2019)
Pátek 12 duben 2019
Kategorie: Competition
Jokkinen, Turun Suunnistajat, Suomi
D21, úsek 2
Helsinki City-O (07.04.2019)
Neděle 7 duben 2019
Kategorie: Training
Liikup, Suomi
15km
Stadisprintti iltapäivä (06.04.2019)
Sobota 6 duben 2019
Kategorie: Competition
Itä-Pasila, Rasti-Jyry, Suomi
D21
Stadisprintti aamupäivä (06.04.2019)
Sobota 6 duben 2019
Kategorie: Competition
Vallilan teollisuusalue, Rasti-Jyry, Suomi
D21
Taitoharjoitus Aitovuori (28.03.2019)
Čtvrtek 28 březen 2019
Kategorie: Training
Aitovuori, Suomi
8km
Iltarastit Pikkola (25.03.2019)
Pondělí 25 březen 2019
Kategorie: Training
Pikkola, Suomi
7km
Rastinotto Guardamar Norte (16.03.2019)
Sobota 16 březen 2019
Kategorie: Training
Guardamar Norte, Espanja
Keskimatka Guardamar Norte (15.03.2019)
Pátek 15 březen 2019
Kategorie: Training
Guardamar Norte, Espanja
#11 Relay Starts (12.03.2019)
Úterý 12 březen 2019
Kategorie: Training
La Mata, Espanja
#28 Control Picking (11.03.2019)
Pondělí 11 březen 2019
Kategorie: Training
Guardamar Sur, Espanja
Taitoharjoitus Pispala-Hyhky (07.03.2019)
Čtvrtek 7 březen 2019
Kategorie: Training
Pispala-Hyhky, Koovee, Suomi
7km
Talvirastit Lamminpää (02.03.2019)
Sobota 2 březen 2019
Kategorie: Training
Lamminpää, Epilän Esa, Suomi
7km
Talvirastit Takahuhti (23.02.2019)
Sobota 23 únor 2019
Kategorie: Training
Takahuhti, Tampereen Pyrintö, Suomi
10km
Taitoharjoitus Suorama (14.02.2019)
Čtvrtek 14 únor 2019
Kategorie: Training
Suorama, Suomi
Pitkä
Taitoharjoitus Lapinniemi (03.02.2019)
Neděle 3 únor 2019
Kategorie: Training
Lapinniemi-Petsamo-Saukonpuisto, Tampereen Pyrintö, Suomi
10km
Talvirastit Kaukajärvi (19.01.2019)
Sobota 19 leden 2019
Kategorie: Training
Kaukajärvi, Koovee, Suomi
7km
Taitoharjoitus Hervanta (17.01.2019)
Čtvrtek 17 leden 2019
Kategorie: Training
Hervanta, Koovee, Suomi
7km
KTSV Rauhanniemi (06.01.2019)
Neděle 6 leden 2019
Kategorie: Training
Rauhanniemi, Tampereen Pyrintö, Suomi
TP1