RSS feed

Welcome to my digital orienteering map archive!

On this site I will publish maps, courses and route choices from orienteering events I have attended.

Taitoharjoitus Kisapirtti (15-11-2018)
Quinta-Feira 15 Novembro 2018
Categoria: Training
Kisapirtti, Kangasala SK, Suomi
6,5 km
Yö-rogaining (09-11-2018)
Sexta-Feira 9 Novembro 2018
Categoria: Training
Nokia, Suomi
8h tossu
Talvirastit Muurainkallio (03-11-2018)
Sábado 3 Novembro 2018
Categoria: Training
Muurainkallio, Rasti-Nokia, Suomi
5km
Taitoharjoitus Siitama (01-11-2018)
Quinta-Feira 1 Novembro 2018
Categoria: Training
Siitama, Suomi
Rogaining 2h Tapanila (28-10-2018)
Domingo 28 Outubro 2018
Categoria: Training
Tapanila, Lahden Taimi, Suomi
2h
Iltarastit Tapanila (27-10-2018)
Sábado 27 Outubro 2018
Categoria: Training
Tapanila, Lahden Suunnistajat -37, Suomi
A-rata
Score-O Hervannan laskettelukeskus (22-10-2018)
Segunda-Feira 22 Outubro 2018
Categoria: Training
Hervannan laskettelukeskus, Koovee, Suomi
Iltarastit Tapanila (20-10-2018)
Sábado 20 Outubro 2018
Categoria: Training
Tapanila, Lahden Suunnistajat -37, Suomi
A-rata
SM-erikoispitkä (14-10-2018)
Domingo 14 Outubro 2018
Categoria: Competition
Salakallio-Nurkkila, Angelniemen Ankkuri, Suomi
D21
Ekalla perhosella hajonta BCAD ja tokalla perhosella rastit menin tämän kartan järjestyksessä 17-22-23-20-21-18-19-24 eli päi...
Halikko-viesti 1. osuus (13-10-2018)
Sábado 13 Outubro 2018
Categoria: Competition
Salakallio-Nurkkila, Angelniemen Ankkuri, Suomi
Percurso de estafeta 1
Taitoharjoitus Aitovuori (10-10-2018)
Quarta-Feira 10 Outubro 2018
Categoria: Training
Aitovuori, Suomi
5km
Iltarastit Vallittu (08-10-2018)
Segunda-Feira 8 Outubro 2018
Categoria: Training
Vallittu, Kangasala SK, Suomi
7km
25manna 1. osuus (06-10-2018)
Sábado 6 Outubro 2018
Categoria: Competition
Ruotsi
Percurso de estafeta 1
Yökuppi Parolanharju (04-10-2018)
Quinta-Feira 4 Outubro 2018
Categoria: Training
Parolanharju, Hämeenlinnan Suunnistajat, Suomi
6km
Yökuppi Kukonkoivu (26-09-2018)
Quarta-Feira 26 Setembro 2018
Categoria: Training
Kukonkoivu, Yökuppi, Suomi
A
Yökuppi Poutunkangas (24-09-2018)
Segunda-Feira 24 Setembro 2018
Categoria: Training
Poutunkangas, Hauhon Sisu, Suomi
6km
SM-yö (22-09-2018)
Sábado 22 Setembro 2018
Categoria: Competition
Poutunkangas, Hauhon Sisu, Suomi
D21
AM-yö (19-09-2018)
Quarta-Feira 19 Setembro 2018
Categoria: Competition
Kiipula, Hämeenlinnan Suunnistajat, Suomi
D21
Yörastit Topintupa (17-09-2018)
Segunda-Feira 17 Setembro 2018
Categoria: Training
Topintupa, Tampereen Pyrintö, Suomi
4km
SM-sprintti D21A (16-09-2018)
Domingo 16 Setembro 2018
Categoria: Competition
Linnansaari, SK Pohjantähti, Suomi
D21A
SM-sprintti D21K2 (16-09-2018)
Domingo 16 Setembro 2018
Categoria: Competition
Merikoski, SK Pohjantähti, Suomi
D21K2
Sprintin mallisuunnistus (15-09-2018)
Sábado 15 Setembro 2018
Categoria: Training
Hollihaka, SK Pohjantähti, Suomi
Yörastit Haralanharju (10-09-2018)
Segunda-Feira 10 Setembro 2018
Categoria: Training
Haralanharju, Kangasala SK, Suomi
4km
SM-sprintin esikisa iltapäivä (09-09-2018)
Domingo 9 Setembro 2018
Categoria: Competition
Vesikoski, Loimaan Jankko, Lounais-Hämeen Rasti, Punkalaitume, Suomi
D21
SM-sprintin esikisa aamupäivä (09-09-2018)
Domingo 9 Setembro 2018
Categoria: Competition
Myllykylä, Loimaan Jankko, Lounais-Hämeen Rasti, Punkalaitume, Suomi
D21
Iltarastit Leppioja (03-09-2018)
Segunda-Feira 3 Setembro 2018
Categoria: Training
Leppioja, Epilän Esa, Suomi
7km
Iltarastit Matkajärvi (27-08-2018)
Segunda-Feira 27 Agosto 2018
Categoria: Training
Matkajärvi, Koovee, Suomi
4km
SM-pitkä B1-finaali (26-08-2018)
Domingo 26 Agosto 2018
Categoria: Competition
Neitvuori, Navi, Suomi
D21B1
SM-pitkä karsinta (25-08-2018)
Sábado 25 Agosto 2018
Categoria: Competition
Kyöpelinvuori, Navi, Suomi
D21K1
Taitoharjoitus Tanssikallio (21-08-2018)
Terça-Feira 21 Agosto 2018
Categoria: Training
Tanssikallio, Suomi
7km
Iltarastit Kauppi (13-08-2018)
Segunda-Feira 13 Agosto 2018
Categoria: Training
Kauppi, Tampereen Pyrintö, Suomi
4km
Taitoharjoitus Simpsiö D21B2 (12-08-2018)
Domingo 12 Agosto 2018
Categoria: Training
Simpsiö, Suomi
D21B2
Taitoharjoitus Simpsiö D21K2 (12-08-2018)
Domingo 12 Agosto 2018
Categoria: Training
Simpsiö, Suomi
D21K2
AM-pitkä (11-08-2018)
Sábado 11 Agosto 2018
Categoria: Competition
Aakkola, Oriveden Ponnistus, Suomi
D21
Iltarastit Hankavuori (06-08-2018)
Segunda-Feira 6 Agosto 2018
Categoria: Training
Hankavuori, Kangasala SK, Suomi
7km
Taitoharjoitus Kärmekallio (05-08-2018)
Domingo 5 Agosto 2018
Categoria: Training
Kärmekallio, Suomi
D21A
Iltarastit Jääkausiränni (02-08-2018)
Quinta-Feira 2 Agosto 2018
Categoria: Training
Jääkausiränni, Ylläksen Rasti, Suomi
A-rata
Iltarastit Kaulavaara (26-07-2018)
Quinta-Feira 26 Julho 2018
Categoria: Training
Kaulavaara, Ylläksen Rasti, Suomi
A-rata
Taitoharjoitus Makkarajärvi (19-07-2018)
Quinta-Feira 19 Julho 2018
Categoria: Training
Makkarajärvi, Suomi
A
Taitoharjoitus Joutsenenpesä (11-07-2018)
Quarta-Feira 11 Julho 2018
Categoria: Training
Joutsenenpesä, Suomi
KRV 4 (06-07-2018)
Sexta-Feira 6 Julho 2018
Categoria: Competition
Pekastinvaara, Kajaanin Suunnistajat, Suomi
D21E
KRV 3 (05-07-2018)
Quinta-Feira 5 Julho 2018
Categoria: Competition
Pahavaara, Kajaanin Suunnistajat, Suomi
D21E
Taitoharjoitus Tipasoja (04-07-2018)
Quarta-Feira 4 Julho 2018
Categoria: Training
Tipasoja, Suomi
KRV 2 (03-07-2018)
Terça-Feira 3 Julho 2018
Categoria: Competition
Valjus, Kajaanin Suunnistajat, Suomi
D21E
Taitoharjoitus Tipasoja (02-07-2018)
Segunda-Feira 2 Julho 2018
Categoria: Training
Tipasoja, Suomi
KRV 1 (01-07-2018)
Domingo 1 Julho 2018
Categoria: Competition
Sammakkolammentie, Kajaanin Suunnistajat, Suomi
D21E
Iltarastit Vehoniemi (18-06-2018)
Segunda-Feira 18 Junho 2018
Categoria: Training
Vehoniemi, Kangasala SK, Suomi
4km
Jukola 1. osuus (16-06-2018)
Sábado 16 Junho 2018
Categoria: Competition
Hälvälä, Lahden Suunnistajat -37 ja Hollolan Urheilijat -46, Suomi
Jukola, percurso de estafeta 1
Venlat 4. osuus (16-06-2018)
Sábado 16 Junho 2018
Categoria: Competition
Hälvälä, Lahden Suunnistajat -37 ja Hollolan Urheilijat -46, Suomi
Venlat, percurso de estafeta 4
Grano Games pitkä (10-06-2018)
Domingo 10 Junho 2018
Categoria: Competition
Pinsiö, Tampereen Pyrintö, Suomi
D21A
Grano Games keskimatka (09-06-2018)
Sábado 9 Junho 2018
Categoria: Competition
Puuvuori, Tampereen Pyrintö, Suomi
D21A
Grano Games sprintti (08-06-2018)
Sexta-Feira 8 Junho 2018
Categoria: Competition
Osmonpuisto, Tampereen Pyrintö, Suomi
D21A
Taitoharjoitus Kintulampi (06-06-2018)
Quarta-Feira 6 Junho 2018
Categoria: Training
Kintulampi, Suomi
B
Jukolaharjoitus Rahametsä (03-06-2018)
Domingo 3 Junho 2018
Categoria: Training
Rahametsä, Suomi
Iltarastit Kaakkovuori (30-05-2018)
Quarta-Feira 30 Maio 2018
Categoria: Training
Kaakkovuori, Kangasala SK, Suomi
7km
Iltarastit Soppeenharju (28-05-2018)
Segunda-Feira 28 Maio 2018
Categoria: Training
Soppeenharju, Epilän Esa, Suomi
4km
SM-sprinttiviesti HD21 1. os. (27-05-2018)
Domingo 27 Maio 2018
Categoria: Competition
Aurinkomäki, Keravan Urheilijat, Suomi
HD21, percurso de estafeta 1
SM-keskimatka D21A (26-05-2018)
Sábado 26 Maio 2018
Categoria: Competition
Halisenromput, Kouvolan Suunnistajat, Suomi
D21A
SM-keskimatka D21K1 (26-05-2018)
Sábado 26 Maio 2018
Categoria: Competition
Hunkerinromput, Kouvolan Suunnistajat, Suomi
D21K1
Jukola-harjoitus Kukonkoivu (12-05-2018)
Sábado 12 Maio 2018
Categoria: Training
Kukonkoivu, Suomi
Jukola-harjoitus Santaveräjä (12-05-2018)
Sábado 12 Maio 2018
Categoria: Training
Santaveräjä, Suomi
Vedot B
Jukola-harjoitus Rajajärven suppa (11-05-2018)
Sexta-Feira 11 Maio 2018
Categoria: Training
Rajajärven suppa, Suomi
B
Prisma-rastit (10-05-2018)
Quinta-Feira 10 Maio 2018
Categoria: Competition
Keräkankare, Hiisirasti, Suomi
D21E
Iltarastit Hervantajärvi (09-05-2018)
Quarta-Feira 9 Maio 2018
Categoria: Training
Hervantajärvi, Koovee, Suomi
7km
Iltarastit Jursala (30-04-2018)
Segunda-Feira 30 Abril 2018
Categoria: Training
Jursala, Rastivarsat, Suomi
A-rata
10mila naiset 5. osuus (28-04-2018)
Sábado 28 Abril 2018
Categoria: Competition
Nynäshamn, Ruotsi
Naiset, percurso de estafeta 5
10mila naiset 1. osuus (28-04-2018)
Sábado 28 Abril 2018
Categoria: Competition
Nynäshamn, Ruotsi
Naiset, percurso de estafeta 1
FinnSpring-viesti (22-04-2018)
Domingo 22 Abril 2018
Categoria: Competition
Korpilampi, Leppävaaran Sisu, Espoon Akilles, Suomi
D21, percurso de estafeta 1
Ankkurirastit (15-04-2018)
Domingo 15 Abril 2018
Categoria: Competition
Kanamäki, Angelniemen Ankkuri, Suomi
D21EB
Salming-sprint (13-04-2018)
Sexta-Feira 13 Abril 2018
Categoria: Competition
Kasinonranta, Helsingin Suunnistajat, Suomi
D21E
Helsinki City-O (08-04-2018)
Domingo 8 Abril 2018
Categoria: Training
Meilahti, Liikup, Suomi
15km
Stadisprintti iltapäivä (07-04-2018)
Sábado 7 Abril 2018
Categoria: Competition
Meilahdenpuisto, Rasti-Jyry, Suomi
D21A
Stadisprintti aamupäivä (07-04-2018)
Sábado 7 Abril 2018
Categoria: Competition
Arboretum, Rasti-Jyry, Suomi
D21A
Ahvenanmaan 2-päiväiset Kasberget (02-04-2018)
Segunda-Feira 2 Abril 2018
Categoria: Competition
Kasberget, Tampereen Pyrintö, IF Åland, Suomi
D21A
Ahvenanmaan 2-päiväiset Pettböle (01-04-2018)
Domingo 1 Abril 2018
Categoria: Competition
Pettböle, Tampereen Pyrintö, IF Åland, Suomi
D21A
Reitinvalinta + rastinotto Solbacka (01-04-2018)
Domingo 1 Abril 2018
Categoria: Training
Solbacka, Tampereen Pyrintö, Suomi
Ahvenanmaan yöviesti (31-03-2018)
Sábado 31 Março 2018
Categoria: Competition
Björnhuvud, Tampereen Pyrintö, IF Åland, Suomi
B, percurso de estafeta 1
Suunta + rastinotto Båtmansberget (31-03-2018)
Sábado 31 Março 2018
Categoria: Training
Båtmansberget, Tampereen Pyrintö, Suomi
Rinneviuhkat Solbacka (30-03-2018)
Sexta-Feira 30 Março 2018
Categoria: Training
Solbacka, Tampereen Pyrintö, Suomi
Sprinttiharjoitus Leinola (18-03-2018)
Domingo 18 Março 2018
Categoria: Training
Piettasenkatu, Suomi
Free choice -sprintti Tammela 2 (18-03-2018)
Domingo 18 Março 2018
Categoria: Training
Tammela, Suomi
Free choice -sprintti Tammela (18-03-2018)
Domingo 18 Março 2018
Categoria: Training
Tammela, Suomi
Talvirastit Vatiala (17-03-2018)
Sábado 17 Março 2018
Categoria: Training
Vatiala, Kasgasala SK, Suomi
10km
Sprinttiharjoitus Tammela (07-03-2018)
Quarta-Feira 7 Março 2018
Categoria: Training
Tammela, Suomi
Talvirastit Epilä (03-03-2018)
Sábado 3 Março 2018
Categoria: Training
Epilä, Epilän Esa, Suomi
7km
Talvirastit Herttuala (24-02-2018)
Sábado 24 Fevereiro 2018
Categoria: Training
Herttuala, Kangasala SK, Suomi
pitkä
Sprinttileiri Pasila veto 2 (18-02-2018)
Domingo 18 Fevereiro 2018
Categoria: Training
Pasila, Suomi
Sprinttileiri Pasila veto 1 (18-02-2018)
Domingo 18 Fevereiro 2018
Categoria: Training
Pasila, Suomi
Sprinttileiri Tukkutori veto 2 (18-02-2018)
Domingo 18 Fevereiro 2018
Categoria: Training
Tukkutori, Suomi
Sprinttileiri Tukkutori veto 1 (18-02-2018)
Domingo 18 Fevereiro 2018
Categoria: Training
Tukkutori, Suomi
Korttelisuunnistus Hallila-Hervanta (14-02-2018)
Quarta-Feira 14 Fevereiro 2018
Categoria: Training
Hallila-Hervanta, Suomi
6km
Talvirastit Penttilänpuisto (10-02-2018)
Sábado 10 Fevereiro 2018
Categoria: Training
Penttilänpuisto, Rasti-Nokia, Suomi
Pitkä
Sprinttirogaining Tammela (07-02-2018)
Quarta-Feira 7 Fevereiro 2018
Categoria: Training
Tammela, Lammikko, Suomi
Korttelisuunnistus Kangasala (31-01-2018)
Quarta-Feira 31 Janeiro 2018
Categoria: Training
Kangasala, Suomi
7km
Talvirastit Nekala (27-01-2018)
Sábado 27 Janeiro 2018
Categoria: Training
Nekala, Tampereen Pyrintö, Suomi
10km
Taitoharjoitus Hervantajärvi (24-01-2018)
Quarta-Feira 24 Janeiro 2018
Categoria: Training
Hervantajärvi, Suomi
5km
Talvirastit Vihola-Tyrkkölä (13-01-2018)
Sábado 13 Janeiro 2018
Categoria: Training
Vihola-Tyrkkölä, Rasti-Nokia, Suomi
10km
Loppiaisrogaining (06-01-2018)
Sábado 6 Janeiro 2018
Categoria: Training
Karuby-Kylpylä-Harvs, Suomi
8h
Kuukauden treeni Pukinkalma (04-01-2018)
Quinta-Feira 4 Janeiro 2018
Categoria: Training
Pukinkalma, Suomi